2 KOLEJKA LIGI JUNIORÓW E2 ORLI GRUPA 12.
W dniu dzisiejszym zameldowaliśmy się już o godz. 8.30 na boisku przy Olimpijskiej 5, gdzie organizatorem turnieju ligowego był zespół Bałtyku Gdynia. Ze względu na czas Komunii Świętej przyjechaliśmy bez pięciu podstawowych zawodników, choć koledzy, którzy zostali powołani w ich miejsce dali z siebie wszystko. Trzeba nadmienić również, że graliśmy w bardzo pięknej, słonecznej, ale także upalnej pogodzie, co przy rozgrywaniu czterech meczy tylko z jedną 15 minutową przerwą na pewno miało wpływ na rywalizację. Po dzisiejszych zmaganiach odnieśliśmy dwa zwycięstwa i dwa razy musieliśmy uznać wyższość przeciwników. Szkoda tylko, że nie rozegraliśmy meczu derbowego z Liderem Dębogórze, który po prostu na te zawody się nie stawił. Wielkie brawa za ambicję i za to, że dalej jesteśmy w najlepszej trójce ligowej tabeli.