BARDZO CENNE SREBRO ZDOBYTE W KIEŁPINIE

Kolejny bardzo udany turniej za nami. Tym razem rozgrywany w pięknej hali sportowo-widowiskowej w Kiełpinie. W turnieju udział brało 10 zespołów. Nasi chłopcy spisali się rewelacyjnie i zajęli bardzo wysokie drugie miejsce. Patrząc na obsadę turniejowych drużyn trzeba bardzo pogratulować naszym zawodnikom. Wychodząc na finał został odegrany hymn ligi mistrzów, co też było dla nas wszystkich wielką, ale jakże przyjemną niespodzianką. Przyznam szczerze, że ciary przechodzą. Najlepszym bramkarzem turnieju został Szymon Kołodziejski, który w półfinale swoimi interwencjami pokazał, że ciężka praca i wiara w swoje umiejętności popłaca. Manuel Neuer lub De Gea pewnie otwierali by buzie z zachwytu ( tak samo zresztą jak i ja) Najlepszym strzelcem w zespole został NIESAMOWITY Xavi. Brak słów co ten chłopak wyprawia. Ręce same składają się do oklasków. Jeszcze raz wielkie dzięki dla chłopców, bo to kolejne podium z rzędu, oby nie schodzili z niego jak najdłużej. Dziękujemy rodzicom za doping a naszym wspaniałym maskotkom za urozmaicenie turnieju, szczególnie za występy artystyczne w przerwach pomiędzy spotkaniami .

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

1. RADUNIA STĘŻYCA