BIEŻĄCE INFORMACJE

SOBOTA - mecz Arki Gdynia ze Śląskiem Wrocław. Zbiórka chłopców, którzy zadeklarowali chęć obejrzenia meczu o godz. 17:40 przy wejściu na trybunę GOSIR. Proszę o zaopatrzenie chłopców w przekąskę ( kanapka, owoc ). Ubiór dostosowany do pogody ( ma być słonecznie ). Odbiór dzieci w miejscu zbiórki po zakończeniu spotkania.

NIEDZIELA - turniej ligowy rocznika 2009. Gospodarz turnieju Jaguar Gdańsk. Rozgrywki rozpoczynają się o godz. 17:00. Zbiórka 16:40 pod adresem: ul. Budowlanych 49/5 Gdańsk.
Powołani zawodnicy: Miłosz Plata, Patryk Denc, Nikodem Kołakowski, Xavier Nowaczyk, Paweł Selka, Jakub Flejsierowicz, Zdzisław Jaśko, Przemysław Szeląg.

PONIEDZIAŁEK - sparing z Akademią Piłkarską BANINO. Jedziemy całą grupą ( oczywiście rozumiem nieobecność spowodowaną Białym Tygodniem ). Mecz rozgrywamy w Baninie ul. Tuchomska 15 ( boisko trawiaste ) w godzinach 17:30 - 19:30. Zbiórka 17:15. Stroje ligowe.

WTOREK - trening motoryki, bez treningu piłkarskiego.

12 CZERWIEC - mecz Polska - Litwa na Stadionie Narodowym. Dostaliśmy 9 wejściówek dla dzieci w roczniku 2008/2009 i 9 wejściówek dla chłopców z rocznika 2006/2007. Transport we własnym zakresie. Gdyby ktoś był chętny to proszę o informację do poniedziałku ( 21 maj ). W przypadku chętnych osób z dwóch roczników można pomyśleć o wynajęciu autokaru.

POZDRAWIAM, trener Adrian.