BOWLING W U7
SZANOWNI RODZICE
Mamy do wykorzystania zaproszenie do klubu U7 ( kręgle ) dla naszej drużyny. Zaproszenie jest ważne do 30 kwietnia. Wstępnie zarezerwowaliśmy dla chłopców 3 tory w poniedziałek 30 kwietnia od godz. 18:00 do godz. 19:00. Do piątku 27 kwietnia musimy potwierdzić obecność. Bardzo prosimy o informację kto jest chętny na godzinną zabawę do czwartku włącznie tj. do 26 kwietnia ( na treningu lub telefonicznie do trenera Adriana ). Koszt wyjścia to jedynie 4 zł. na buty i ewentualnie jakieś kieszonkowe.
Ogromna prośba do rodziców, by choć 3-4 z Was było obecnych z dziećmi, gdyż trenerzy ze względów służbowych niestety nie mogą uczestniczyć w tym spotkaniu. Daty także nie można zmienić, gdyż jest ona narzucona przez klub U7, a szkoda byłoby zmarnować wejściówki, gdyż jest to okazja do integracji dzieci poza boiskiem.