GDYNIA CUP 2018 - POWOŁANIA - GRUPA ZASADNICZA
W najbliższy weekend uczestniczymy w turnieju piłkarskim Gdynia Cup 2018 organizowanym przez AP Gdynia. Turniej rozgrywany jest w hali pneumatycznej. Nasza drużyna rozpocznie zmagania w sobotę o godzinie 15:15. Zbiórka powołanych zawodników o godzinie 14:30. Ubieramy odzież termo i sprzęt ligowy ( dresy, korki ).
Adres: Nagietkowa 73 - Gdynia Dąbrowa. Planowane zakończenie sobotnich zawodów o godzinie 17:30. Niedzielne godziny spotkań uzależnione są od miejsca zajętego w sobotnim turnieju. Ilość miejsc zawodników mogących brać udział w turnieju ( drużynie ) jest ograniczona przez gospodarza zgodnie z regulaminem zawodów.
POWOŁANI ZAWODNICY:
Szymon Kołodziejski, Patryk Denc, Kamil Lipiński, Adam Symański, Tomasz Baran, Bartosz Mejza, Mateusz Jurkowski, Michał Mikucki, Marcel Kończal, Kacper Kasiborski, Xavier Nowaczyk, Szymon Mirecki