KALISKA CUP 2018
W sobotę 16 czerwca chłopcy z rocznika 2008 i młodsi wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej KALISKA CUP, który odbędzie się pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody odbędą się w Kaliskach przy ul. Długiej 53 w godzinach 08:00 - 16:00. Zbiórka godz. 07:45 w Zespole Szkół Publicznych pod wyżej wymienionym adresem. Organizator zapewnia wodę dla drużyny, na miejscu będzie prowadzony bufet ( kawa, herbata, ciasto, grill ). Każdy z zawodników zobowiązany jest posiadać legitymację szkolną. Zabieramy strój meczowy,buty na trawę, ochraniacze, bidon, zdrowa przekąska. Wpisowe 15 PLN od zawodnika.
Poniżej powołania:
Szymon Kołodziejski, Mateusz Jurkowski, Tomasz Baran, Konrad Karaś, Michał Mikucki, Wiktor Szlachcikowski, Kacper Kasiborski, Szymon Mirecki, Patryk Denc, Xavier Nowaczyk.