LIGA JUNIORÓW
21 października o godzinie 11:00 na obiektach Checzy przy ul. Zamenhofa 17 rozpoczyna się kolejny turniej ligowy Junior E1. Po rozmowie trenera z kapitanem drużyny - Tomkiem Baranem podjęliśmy decyzję, że na tą kolejkę zostaną powołani wszyscy zawodnicy z grupy zasadniczej.
A tak na poważnie przychyliłem się do słów kapitana z dwóch powodów. Po pierwsze: od pewnego czasu powstaje nowa drużyna, fajny kolektyw, wspaniała grupa, ciekawa, współpracująca ze sobą.
Po drugie: na treningach wyglądają z dnia na dzień coraz lepiej, robią duże postępy, komunikacja jest bardzo dobra, zachowanie..... tu jeszcze musimy troszkę popracować, ale nie ma ekipy bez łobuzów.
Jest to ostatnia kolejka ligowa w tym roku i fajny moment do zakończenia jej CAŁYM ZESPOŁEM.