OBÓZ GNIEWINO DZIEŃ IV

W dniu dzisiejszym na porannych zajęciach chłopcy trenowali w dwóch grupach, doskonaląc swoje umiejętności w różnych ćwiczeniach technicznych. Po treningu i obiedzie przenieśliśmy do salki VIP tutejszego hotelu, gdzie chłopcy wybierali kapitana drużyny. Zasady były następujące: każdy mógł oddać po dwa głosy w swoim roczniku – na kapitana i zastępcę, każdy mógł również oddać głos na siebie. Głosowanie przebiegło bardzo szybko, a oddane głosy były bardzo podobne. Kapitanem drużyny w roczniku 2008 został Tomek Baran, zastępcą Mateusz Wajda. Natomiast kapitanem w roczniku 2009 został Xavier Nowaczyk, a zastępcą Patryk Denc. Gratulujemy!!! Po godzinie 17 udaliśmy się na sparing z drużyną Feyenoordu Rotterdam. Chłopcy grali na 2 boiskach. Wystawiliśmy dwie drużyny. Po bardzo walecznych meczach musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Zaznaczyć jednak trzeba, że nasi przeciwnicy grali wyśmienity futbol, a nasi chłopcy po meczu sami wiedzieli nad którymi elementami muszą jeszcze popracować. Bardzo fajny materiał do analizy. Wieczorem poszliśmy na basen, a następnie wszyscy dostali zgodę na obejrzenie meczu o Superpuchar Europy pomiędzy Realem Madryt i Atletico Madryt. Jutro kolejny dzień meczowy. Pozdrawiamy.

Zdjęcia w Galerii.