SPORTOWY PIKNIK RODZINNY

W niedzielę 19 maja chłopcy z grupy zasadniczej na zaproszenie Gminy Kosakowo będą uczestniczyć w Sportowym Pikniku Rodzinnym w Pogórzu. Wszystkie informacje dotyczące imprezy znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zbiórka wszystkich chłopców mogących uczestniczyć w festynie o godzinie 9:45 przy osiedlu Beauforta ul. Kościuszki w Pogórzu. Nasi zawodnicy uczestniczą tylko w turnieju piłki nożnej. W czasie turnieju chłopcy mogą również zostać pod moją opieką, jeżeli ktoś z Państwa nie może w tych godzinach uczestniczyć.
Po zakończeniu ok. 13:30 będzie można odebrać chłopców, a jeśli ktoś będzie miał ochotę zostać dłużej to już indywidualnie.

WAŻNE – mecze rozgrywane będą na powierzchni tartanowej, więc ubieramy buty turfy lub halówki. Ponadto ubieramy stroje i dresy klubowe.

Przy okazji przypominam, że w środę cała drużyna rozegra sparing w Baninie od godziny 18 do 20.