TRENINGI i MECZ KONTROLNY ⚽

Witamy po krótkiej przerwie. Od 3 sierpnia wznawiamy treningi. Godziny i miejsce treningu znajdują się w zakładce "KALENDARIUM" na stronie rocznika. Ponadto w sobotę 4 sierpnia w godz. 15:00 - 16:30 rocznik 2008 rozgrywa sparing z drużyną Escola Futbolu w Pucku przy ul. Lipowa 3 w Ośrodku Szkoleniowo - Sportowym "Delfin". W poniedziałek 6 sierpnia i w środę 8 sierpnia treningi odbywają się na plaży w Mechelinkach połączone ze wspólnym obiadem. Bardzo proszę, żeby chłopcy mieli ze sobą 20 zł kieszonkowego.

POWOŁANIA NA MECZ KONTROLNY W PUCKU:
Szymon Kołodziejski, Mateusz Jurkowski, Maciej Bona, Tomek Baran, Michał Mikucki, Szymon Mirecki, Miłosz Kozłowski, Kamil Lipiński, Marcel Kończal, Patryk Denc, Xavier Nowaczyk, Wiktor Szlachcikowski, Tymon Niedbała, Piotr Prętki.
Zabieramy strój meczowy, ochraniacze, woda, owoc, baton.
Zbiórka powołanych zawodników o godz.14:30.
Trener Adrian.