GDYNIA CUP

W najbliższy weekend grupa zasadnicza rozegra drugi zimowy turniej pod dużym pneumatycznym balonem ze sztuczną nawierzchnią.Gospodarzem turnieju jest drużyna GAP Dąbrowa. Zawody odbędą się przy Zespole Szkół nr 14 ul. Nagietkowa 73 w Gdyni. Turniej jest dwudniowy - 12/13 styczeń. Wystawiamy dwie drużyny: SZTORM KOSAKOWO „A” oraz SZTORM KOSAKOWO „B”. Pod postem znajdziecie Państwo podział na drużyny. Zbiórka drużyny SZTORMU „ A” w sobotę 12 stycznia o godzinie 7:30, natomiast chłopcy SZTORMU „B” stawiają się na godzinę 10:50. Proszę o punktualność. Zbiórka w niedzielę uwarunkowana jest sobotnimi wynikami i zajętym miejscem. Info w sobotę po turnieju. UWAGA!!! Gramy w strojach ligowych. Z uwagi, że nie jest to pomieszczenie zamknięte proszę zabrać odzież termo góra i dół, czapkę rękawiczki komin oraz kurtkę.Na turniej proszę zabrać wodę, kanapkę, owoc. Pamiętamy również o ochraniaczach oraz korkach bądź turfach. Koszt 40 PLN od zawodnika płatne do trenera Adriana.

SZTORM KOSAKOWO "A" ( mecze w sobotę do godziny 11:00 )

KOŁODZIEJSKI SZYMON, MIKUCKI MICHAŁ, KRUPKO IGNACY, NOWACZYK XAVIER, MIRECKI SZYMON, KASIBORSKI KACPER, JURKOWSKI MATEUSZ, SZLACHCIKOWSKI WIKTOR, KOZŁOWSKI MIŁOSZ.

SZTORM KOSAKOWO "B" ( mecze w sobote do godziny 15:00 )

LIPIŃSKI KAMIL, BARAN TOMASZ, DENC PATRYK, KOŃCZAL MARCEL, MEJZA BARTOSZ, SZYMAŃSKI ADAM, WAJDA MATEUSZ, BONA MACIEJ