PODSUMOWANIE ROKU

Kończy się rok kalendarzowy, więc przyszedł czas podsumowań.
Zacznę od podziękowań dla rodziców za świetną organizację, kulturę sportową, wspaniałą atmosferę
i współpracę. Tacy rodzice to WZÓR.
Szczególne podziękowania dla Pani Karoliny i Pana Michała. ŚWIETNA ROBOTA.
Przechodząc do spraw sportowych, bardzo się cieszę,
że nasza drużyna liczy się uznaniem wśród trenerów
z naszego województwa. Zarówno grupa zasadnicza,
jak i szkoleniowa cieszy się wielkim zainteresowaniem
do konfrontacji z innymi zespołami.
Kolejnym krokiem w przód było powołanie grupy naborowej. To wielka przyjemność patrząc jak kolejni chłopcy dołączają do naszego zespołu.
Zapał i radość jaką widziałem u tych chłopców na ostatnim treningu w tym roku cieszy niezmiernie.
Zaczynając przygodę trenerską w Sztormie (w sierpniu 2017 roku) było 26 chłopców, teraz jest 38.
Poprzez nabór kolejnych dzieci do zespołu zwiększyła się także kadra trenerów, co jest wielkim plusem.
Wielkie podziękowania w tym miejscu dla trenera Maćka
i Rafała za super pracę, którzy poświęcając swój czas realizują swoje pasje w Sztormie Kosakowo.
Ja też to uwielbiam
Przed nami nowy rok i nowe wyzwania. Już od początku stycznia rozpoczynamy cykl turniejów zarówno w roczniku 2008 jak i 2009. Praktycznie do wyjazdu na obóz mamy zajęte weekendy.Od jesieni rocznik 2008 rozpoczyna grę w lidze po 9 zawodników, rocznik 2009 pozostaje w grze po 7 zawodników. W okresie letnim organizujemy obóz na naszych obiektach, na których będziemy gościć drużyny z Anglii oraz zespoły z całej Polski. W tym miejscu czapki z głów dla Piotra, który dopina projekt.
W połowie stycznia zaplanowana jest sesja zdjęciowa dla całej drużyny. Mam nadzieję, że spotkamy się w komplecie.
Bardzo proszę śledzić „Kalendarz” na stronie rocznika.
W imieniu swoim, trenera Maćka i trenera Rafała pragnę złożyć życzenia świąteczne: „Bądźcie dumni ze swoich pociech – oni też pragną być zauważonym przez Was”
WESOŁYCH ŚWIĄT