Turniej GDYNIA CUP 2019 dla rocznika 2009

W najbliższy weekend rocznik 2009 rozegra drugi zimowy turniej - GDYNIA CUP. Tym razem nie na hali, a pod dużym pneumatycznym balonem ze sztuczną nawierzchnią. Gospodarzem turnieju jest drużyna GAP Dąbrowa. Zawody odbędą się na pod balonem przy Zespole Szkół nr 14 ul. Nagietkowa 73 w Gdyni.Turniej jest dwudniowy: 5/6 styczeń.

Zbiórka w sobotę 5 stycznia o godzinie 7:30. Pierwszy mecz rozgrywamy JUŻ O GODZINIE 8. Proszę o punktualność. Koniec sobotnich rozgrywek planowany jest na godzinę ok. 10.30.

Zbiórka w niedzielę uwarunkowana jest sobotnimi wynikami i zajętym miejscem. Info w sobotę po turnieju.

UWAGA!!! Gramy w strojach ligowych. Z uwagi, że nie jest to pomieszczenie zamknięte proszę zabrać odzież termo góra i dół, czapkę rękawiczki komin oraz kurtkę.Na turniej proszę zabrać wodę, kanapkę, owoc. Pamiętamy również o ochraniaczach oraz korkach bądź turfach.

POWOŁANI :

X. Nowaczyk, P. Denc, Z. Jaśko, N. Kołakowski, M. Kłosin, P. Szeląg, A. Żelasko, K. Wałęsa, P. Selka, B. Ludwinowicz,

I. Pikniczka, J. Kruszyński

Dodatkowo na stronie rocznikowej na FB będzię załączona informacja o grupach oraz sprawach organizacyjnych turnieju.