ARKA GDYNIA SUMMER CUP

W dniach 23-24 czerwca rozgrywamy ostatni turniej kończący sezon 2018/2019.
W niedzielę 23 czerwca 2019 r. punktualnie o godz. 10.00 na wszystkich boiskach Gdyńskiego Centrum Sportu zabrzmi pierwszy gwizdek, po którym aż 750 młodych piłkarzy, reprezentujących
48 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych, rozpocznie zmagania XX Jubileuszowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2019.
POWOŁANIA NA TURNIEJ OTRZYMALI:
Szymon Kołodziejski, Tomasz Baran, Marcel Kończal, Mateusz Jurkowski, Mateusz Wajda,
Bartosz Mejza, Michał Mikucki, Patryk Denc, Xavier Nowaczyk, Kamil Lipiński, Miłosz Kozłowski, Kacper Kasiborski.
Zbiórka zawodników w niedzielę na Narodowym Stadionie Rugby o godzinie 9:45.
Niedzielne zmagania kończymy około 16:30. Koszt uczestnictwa to 60 PLN ( w cenę wliczony jest obiad na niedzielę ). W poniedziałek godzina zbiórki uzależniona jest ody wyników i miejsca zajętego w grupie eliminacyjnej. Bardzo proszę o punktualność. Proszę zabrać wodę, owoc, przekąskę i bluzę dresową klubową do plecaka.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo TUTAJ.