KOLEJNE UDANE WYSTĘPY ZAWODNIKÓW SZTORMU KOSAKOWO 2008/2009

W dniu 27 kwietnia drużyna Sztormu Kosakowo występująca w lidze E1 rozegrała drugą kolejkę ligową, w którym odniosła 4 zwycięstwa oraz zanotowała jedną przegraną. Po dwóch turniejach chłopcy odnieśli 9 zwycięstw oraz ponieśli 1 porażkę.

29 kwietnia 2019 na nowej nawierzchni boiska Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni przy
ul. Górskiego 10, odbyło się nieodpłatne wydarzenie dla dzieci promujące Mistrzostwa Świata w piłce nożnej FIFA U 20 POLAND 2019, połączone z aktywnościami, pn. "Nasze Mistrzostwa Świata Gdynia 2019"! Zespół Sztorm Kosakowo wystawił dwie drużyny z roczników 2008 oraz 2009.
Nasi młodsi zawodnicy, po znakomitych pojedynkach zajęli 4 miejsce w bardzo mocno osadzonym turnieju.

W dniu 5 maja w Lęborku odbyła się druga kolejka ligowa E2 dla rocznika 2009. Wśród zespołów biorących udział w turnieju były między innymi drużyny: gospodarze Diego Lębork, Zatoka Puck,
UKS Jedynka Reda, Latarnik Choczewo, Cassubians Bolszewo oraz mali Sztormowcy z Kosakowa. Zawody obfitowały w mnóstwo efektownych akcji, bramek, a każdy z meczów przyniósł wiele emocji zarówno zawodnikom jak i kibicom zgromadzonym na trybunach. Chłopcy z Kosakowa wywołali na boiskach istny „sztorm” wygrywając wszystkie mecze i zgarniając komplet punktów.
Dla drużyn przygotowane były pamiątkowe nagrody, za co należą się pochwały organizatorom turnieju