SOBOTA+MOTORYKA

W najbliższą sobotę 26.08.2017 r. nasi chłopcy będą wyprowadzać piłkarzy seniorów, którzy zmierzą się z drużyną GKS Sierakowice w 4 kolejce V ligi. Nazwiska zawodników, którzy będą uczestniczyć w wyprowadzaniu podamy po czwartkowym sparingu z drużyną ZINA WARSZAWA. Zbiórka wyznaczonych chłopców o godz. 10.40, stadion KS Sztorm Mosty, ul Złote Piaski , stroje : granatowe koszulki adidas, niebieskie spodenki, niebieskie getry.

We wtorek 29. 08. 2017 r. odbędzie się dodatkowy trening motoryki w godz. 17:00-18:00. Zajęcia będą miały charakter pokazowy, w którym udział biorą wszyscy chłopcy. Bardzo prosimy o stawiennictwo RODZICÓW, ponieważ planujemy wdrożyć do naszych zajęć treningowych również trening motoryki, który jest odpłatny. Zajęcia w treningu pokazowym są BEZPŁATNE.

Rozwój motoryczny jest to tzw. drugie apogeum motoryczne,doskonałość motoryczna. Następuje przyrost siły fizycznej, wzrost szybkości i zwinności ruchów. W tym wieku występuje najszybsze opanowywanie nowych schematów motorycznych. Wyraźny jest wpływ aktywności fizycznej na ogólną sprawność organizmu. Zaleca się regularne ćwiczenia fizyczne. Dlatego uważamy, że zajęcia mogą przynieść tylko same korzyści w rozwoju fizycznym dziecka.